سئو سایت

خدمات سئو در آلفا یو ایکس

سئو سایت چیست؟

سئو (به انگلیسی: SEO) مخفف عبارت Search engine optimization و در لغت به معنای بهینه سازی موتور جستجوگر است. به طور کلی سئو، مجموعه فعالیت هایی است که بر روی یک وب سایت انجام می شود تا به استاندارد هایی که موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل تعیین می کنند، نزدیک شود.

خیلی ساده بگوییم، سئو تمامی اقداماتیست که باعث می شود گوگل وب سایت شما را منبعی معتبر قلمداد کرده و آن را در رتبه ای بالاتر قرار دهد.

چرا سئو وبسایت اهمیت دارد؟

شما برای افزایش فروش و مشتریان خود ممکن است روش های مختلفی به ذهنتان برسد اما اگر تمامی جوانب روش های تبلیغ را بسنجید متوجه خواهید شد که سئو با توجه به همیشگی بودنش ارزنده تر و نتیجه بخش تر از روش های تبلیغ دیگر است و علاوه بر این به برند شما اعتبار و اعتماد میدهد.

چرا باید برای سئو هزینه کنیم !؟

افرایش شدید مشتریان

گر یک وب سایت دارید و میخواهید مشتریان خود را از طریق سایت افزایش دهید، یک راه تبلیغاتی خوب کار کردن بر روی سئو سایتتان است. سئو یک فرایند تقریبا زمان بر تر، نسبت به سایر روش های تبلیغاتی است اما زمانی که به بازدهی برسد، بسیار سود آور تر و تاثیر آن بلند مدت است.

سود بالا

منظور از سود آوری بالاتر روش تبلیغاتی سئو این است که وقتی وب سایت شما در صفحه ی اول گوگل دیده شود جایگاهی را که به دست آورده اید می توانید با تداوم سئو حفظ کنید و این در بلند مدت نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دیگر هزینه کمتر و بازدهی بالاتری خواهد داشت. و با نگه داری از سئو سایت خود میتوانید سود خود را در طولانی مدت تمدید کنید.

اعتبار برند

امروزه کاربران اعتماد بیشتری به سایت های توصیه شده توسط گوگل دارند و شاید بتوان گفت حضور یک سایت در نتایج جستجوی گوگل اعتمادی در دل مشتری ایجاد میکند که روش های تبلیغ دیگر تا این حد معتبر نخواهند بود.

سوالات شما ❤️

قیمت گذاری دقیق هزینه خدمات سئو بستگی به پارامترهای مختلفی دارد که اصلی ترین آنها را بررسی می نماییم. نکته قابل توجه این است که نمی توان برای تمامی وب سایت ها یک هزینه سئوی مشخص درنظر گرفت و طبیعتا هزینه سئو سایت فروشگاهی تفاوت زیادی با هزینه سئو سایت شرکتی خواهد داشت. 

سئو کارآمد یک فعالیت زمان بر است اما این موضوع نباید مانع از آن شود که یک شرکت سئو از دادن برنامه حدودی زمان خودداری کند. به طور کلی می توانیم که بعد از ۶ ماه شما می توانید نتایج حاصل از انجام تکنیک های سئو را مشاهده کنید. البته فراموش نکنید کسب جایگاه در سئو به سلامت فنی سایت شما نیز بسیار بستگی دارد. هرچه سریعتر فاکتور های فنی سایت بررسی شوند و بهبود پیدا کنند، نتایج سئو نیز سریعتر پدیدار می شوند.

شما می توانید از شرکت یا کارشناس سئو برای نمونه یک گزارش سئو را دریافت کنید. یک شرکت سئو کار یا سئو کار حرفه ای باید بتواند در گزارش پیشرفت خود میزان بهبود سایت و نرخ KPI اندازه گیری شده را نمایش دهد. معمولا گزارش های پیشرفت پروژه به صورت ماهیانه به مشتریان ارائه می شود. نتایج جستجو ماهیانه نیز می تواند گاها متفاوت باشد و دلایل مختلفی نیز داشته باشد مانند آپدیت الگوریتم های مختلف گوگل که ممکن است رتبه های وب سایت های مختلف را به تغییر دهد.